Beşiktaş’ın başına talih kuşu kondu!

 Beşiktaş’ın başına talih kuşu kondu!
Okunuyor Beşiktaş’ın başına talih kuşu kondu!

Beşiktaş, transfer döneminde birçok yeni oyuncuyla kadrosunu güçlendirmenin yanı sıra, gelecek sezon için de çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar arasında Portekizli futbolcu Gedson Fernandes’in geleceği de yer alıyor.

Beşiktaş’ın önemli oyuncularından biri olan Gedson Fernandes, Avrupa’nın birçok önemli takımının ilgisini çekiyor. Özellikle Premier Lig’den bir kulübün, 24 yaşındaki futbolcuya talip olduğu belirtiliyor. Bu kulübün Crystal Palace olduğu söyleniyor.

Gedson Fernandes, sezon başında Beşiktaş ile 2026 yılına kadar sözleşme imzalamıştı. Ancak Beşiktaş’ın, oyuncu için 10 milyon euro bonservis bedeli talep ettiği öğrenildi. Gedson Fernandes’in eski kulübü Benfica ile yapılan anlaşma gereği, oyuncunun sonraki satışından pay verileceği de ortaya çıktı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gedson Fernandes’in performansından memnun olduğunu ifade etti. Ancak Portekizli futbolcunun, sezon sonunda yapılacak tekliflere göre kararını vereceği belirtildi. Gedson Fernandes’in ilk etapta Beşiktaş’ta kalmayı düşündüğü belirtiliyor.

Gedson Fernandes, 2022-2023 sezonunda Beşiktaş formasıyla 25 maçta görev aldı ve 5 asist yaptı. Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon için kadrosunda tutmak istediği önemli oyuncular arasında yer alan Gedson Fernandes’in geleceği, önümüzdeki dönemde belli olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın