Beşiktaş’a yeni Talisca!

 Beşiktaş’a yeni Talisca!
Okunuyor Beşiktaş’a yeni Talisca!

Beşiktaş, Chelsea’nin 18 yaşındaki genç yıldızı Andrey Santos’u kadrosuna katmak için geri sayıma geçti. İngilizler Beşiktaş’ın ilgisi sonrası bu talebe prensipte ‘Evet’ yanıtını verdi.

Devre arası transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, 18 yaşındaki orta saha Andrey Santos için geri sayıma geçti. Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, Josef’in boşluğunu doldurmak istiyor.

Beşiktaş, devre arasında İngiliz ekibini transfer olan ancak Chelsea’de çalışma izni alamayan Andrey Santos için girişimlerine devam ediyor. Beşiktaş ile Chelsea’nin prensipte anlaşmaya vardığı belirtildi.

İngiliz basını da Beşiktaş’ın Chelsea ile temaslarını hızlandırdığı belirterek “Andrey sezonun kalanını transfer piyasasının hala açık olduğu Türkiye’de geçirebilir” ifadelerine yer verdi. Andrey Santos, profesyonel kulüp kariyerinde 43 resmi maça çıkıp 11 de gol atmayı başardı.

TALiSCA ETKiSİ YARATACAK

Kadrosunda Dele Alli olmasına ve Maxim’in de transferine rağmen teknik direktör Şenol Güneş de genç yıldız Andrey Santos’u bekliyor. Şenol Güneş, en azından 1 sezon kiralamak istediği 18 yaşındaki Brezilyalı yıldıza “Anderson Talisca etkisi yaratabilecek yıldız” olarak bakıyor.

Brezilya U-20 Milli Takımının yıldızı ve Güney Amerika Kupası’nın kazanılmasına önemli payı olan Andrey için Şenol Güneş’in “Talisca’dan daha iyi olacaktır” dediği öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın