Beşiktaş’a yeni sol bek!

 Beşiktaş’a yeni sol bek!
Okunuyor Beşiktaş’a yeni sol bek!

Siyah-Beyazlılar, Masuaku’nun sözleşme şartları nedeniyle yeni bir sol bek arayışına girdi. Kartal, aradığı sol beki Almanya’da buldu.

MASUAKU’DA SÖZLEŞME PROBLEMİ

25 maç forma giymesi halinde zorunlu satın alma opsiyonu devreye girecek 29 yaşındaki sol bek, 16 karşılaşmada süre aldı. Son maçlarda performansı yükselse de sözleşmesindeki ağır şartlar nedeniyle kadroda düşünülmeyen Masuaku’nun takımdan ayrılma ihtimali yüksek.

UMUT YETERSİZ

Şenol Güneş’in takımın başına geçmesiyle şans vermeye başladığı Umut, ilk olarak Ümraniye maçında forma şansı bulmuş ancak deve arasında oyundan alınmıştı. Galatasaray ve Gaziantep FK maçlarında da forma giyen tecrübeli sol bek daha sonraki son üç karşılaşmada sadece 1 dakika forma giyebildi.

GÜNEŞ ALTERNATİF ARIYOR
Umut ve Masuaku yerine yeni bir oyuncu arayışında olan teknik Direktör Şenol Güneş, yönetimden bu bölgeye transfer yapılmasını istedi.

İLK HEDEF IAGO

Almanya Bundesliga ekiplerinden Augsburg’da forma giyen Brezilyalı sol bek oyuncusu Iago Amaral Borduchi’nin transferi için Beşiktaş’ın devreye girdiği iddia edildi. Sky Sport Almanya muhabiri Florian Plettenberg’in haberine göre; Beşiktaş, Augsburg’un 25 yaşındaki sol beki Iago’yla ciddi şekilde ilgilenmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın