Beşiktaş’a Sürpriz Stoper Ahmed Touba!

 Beşiktaş’a Sürpriz Stoper Ahmed Touba!
Okunuyor Beşiktaş’a Sürpriz Stoper Ahmed Touba!

Süper Lig’e güzel bir başlangıç yapan Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu sezon da şampiyonluğu göğüslemek isteyen teknik direktör Sergen Yalçın çalışmalara ara veremden yürütüyor.

Kadrosuna güçlü isimler alarak kuvvetlenen Beşiktaş, Son olarak  Francisco Montero’yu kadrosuna dahil ederek , yeni bir transfer

Transfer döneminin bitmesine kısa süre kala eksiklerini büyük ölçüde tamamlayan Kara Kartal’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Son olarak eski futbolcusu Francisco Montero’yu   kadrosuna katarak stoper bölgesini takviye eden siyah-beyazlılar flaş bir ismi daha gündemnie aldı.

Hürriyet’te yer alan habere göre Beşiktaş,  Hollanda’nın RKC Waalwijk takımında forma giyen  Ahmed Touba ile yakından ilgilediği ve girişmelerde bulunduğunu yazdı.

Siyah beyazlıların yıldızı Rachid Ghezzal’ın da Cezayirli Milli Takımı’nda birlikte oynadığı yakın arkadaşı Touba için olumlu referans verdiği kaydedildi.

OLUMLU RAPOR GELDİ

Beşiktaş Kulübü scout ekibinden  ulvi Güveneroğlu 23 yaşında ve 1.90 metre boyundaki Touba’nın ikili mücadeleler ile hava toplarında başarıyı yüzdesi yüksek ve teknik bir oyuncu olduğunu söyledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın