Beşiktaş’a Süper Yetenek Dinamo!

 Beşiktaş’a Süper Yetenek Dinamo!
Okunuyor Beşiktaş’a Süper Yetenek Dinamo!

Bu sezon Şampiyonlar Lig’inde mücadele verecek olan Beşiktaş , transferde durmak bilmiyor…. Bu sezonda kupayı almayı hedefleyen Kara Kartal uçuşa geçti.

Birçok isimle temas kuran siyah-beyazlılarda gündeme son olarak bomba bir isim daha alındı..

Beşiktaş, bu bölge için ilk olarak Gedson Fernandes’i gündemine alırken, yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından rotasını Almanya’ya çevirdi.  Köln’de forma terleten Türk asıllı Alman futbolcu  Salih Özcan’la yeniden temas kuran Kartal, gurbetçi futbolcu için girişimlere başladı.

23 yaşındaki orta sahayı kadrosuna katmak isteyen  Beşiktaş’ın i Köln’e satın alma opsiyonlu bir kiralama teklifinde bulunduğu ortaya çıktı. Siyah-beyazlılar geçtiğimiz aylarda da  Salih Özcan’la ilgilenmiş ancak genç futbolcu kariyerine Bundesliga’da devam etme kararı almıştı.

Alman ekibiyle 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan Salih Özcan  , aynı zamanda Almanya Milli Takımı’nın alt yaş takımlarında mücadele ediyor.

Öte yandan orta saha transferiyle ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı kulubün asbaşkanı Emre Kocadağ, “Belki bir fırsat transferi olursa gerçekleştiririz” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın