Beşiktaş’a Atiba’dan Yeni Öneri!

 Beşiktaş’a Atiba’dan Yeni Öneri!
Okunuyor Beşiktaş’a Atiba’dan Yeni Öneri!

Beşiktaş’ta daha önce Larin’in transferinde başrol oynayan Atiba, şimdi de sağ bek için yeni bir isim önerdi. Rosier’in bonservisinin alınamama ihtimaline karşı 38 yaşındaki yıldız, vatandaşı Zachary Guillard’ı tavsiye etti.


ŞAMPİYONLUKTA PAYI BÜYÜK

Geçen sezon Portekiz ekibi Sporting Lisbon’dan kiralanan sağ bek Valentin Rosier, hem savunmada hem de hücumda gösterdiği yüksek performans ile şüphesiz şampiyonluğu getiren isimlerden biri olmuştu.

ALTERNATİF ARAYIŞLARI SÜRÜYOR

Beşiktaş Yönetimi, şimdi ise 24 yaşındaki oyuncunun bonservisini almayı hedeflerken, diğer yandan da her türlü ihtimali düşünüyor. Siyah- Beyazlılar, bu yüzden Rosier için alternatif isim arayışlarını sürdürüyor.

ATIBA, GUILLARD’I ÖNERDİ

Tam da bu gelişmelerin yaşandığı sırada Kara Kartal’ın gündemine flaş bir isim geldi. Daha önce Cyle Larin’in takıma kazandırılmasında başrol oynayan, Beşiktaş’ın istikrar abidesi Atiba, Kanadalı vatandaşı Zachary Guillard’ı önerdi.

DÜŞÜK MALİYETLİ

38 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Zachary Guillard’ın genç yaşı nedeniyle takıma büyük bir katkı verebileceğini belirti. Ayrıca ABD’de MLS Ligi ekiplerinden Montreal forması giyen 22 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinin sezon sonunda biteceği belirtilirken, maliyetinin bir hayli düşük olmasının beklendiği öğrenildi.

LARYAE İLE TEMASLAR SÜRÜYOR

Atiba’nın bir diğer önerdiği isim de Richie Laryea’ydı. Tıpkı Guillard gibi MLS’te görev yapan ve Toronto’nun formasını giyen 26 yaşındaki oyuncu da Avrupa’ya gitmeyi bir hayli istiyor. Kanadalı futbolcu ile Beşiktaş arasında temasların halen sürdüğü öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın