Beşiktaş’a 10 Numara Yıldız

 Beşiktaş’a 10 Numara Yıldız
Okunuyor Beşiktaş’a 10 Numara Yıldız

Alex Teixeira ile yollarını ayıran Beşiktaş, West Ham United’ın Arjantinli 10 numarası Manuel Lanzini için harekete geçti.

Transferde atağa kalkan Beşiktaş ile ilgili iddialar devam ediyor. Beşiktaşlı yöneticilerin, İngiltere Premier Lig’de West Ham United forması giyen Arjantinli oyuncusu Manuel Lanzini’yi istediği öne sürüldü. Futbolcu da transfere sıcak bakıyor.

LANZINI İÇİN YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Kulübü ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Lanzini için West Ham yönetiminden indirim talep edildi. İngiliz kulübü indirime yanaşırsa yüz yüze görüşmeler yapılacak.

ISMAEL ONAY VERDİ

Teknik direktör Valerien Ismael’in onay verdiği Lanzini 10 numara dışında merkez orta sahada ve gerektiğinde orta sahanın solunda da görev yapabiliyor. Önceki yıllarda da Beşiktaş’ın gündemine gelen Arjantinli oyuncu için Valerien Ismael’in şartların zorlanmasını talep ettiği de gelen haberler arasında. Manuel Lanzini de West Ham United’daki 6 sezonun ardından yeni bir maceraya sıcak bakıyor.

KARİYER PERFORMANSI

Güncel piyasa değeri 12 milyon Euro civarında olan Manuel Lanzini, kariyeri boyunca çıktığı 352 maçta 52 gol ve 56 asistlik performansla oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın