Beşiktaş, Zagadou’yu bekliyor

 Beşiktaş, Zagadou’yu bekliyor
Okunuyor Beşiktaş, Zagadou’yu bekliyor

Savunma hattına takviye yapmak için girişimlerini hızlandıran Beşiktaş, Fransız stoper Dan-Axel Zagadou için harekete geçti.

Borussia Dortmunt’la sözleşemesi biten savunma oyuncusu henüz takım bulamadı. Oyuncunun menajerinin Roma ile görüşme halinde olduğu öğrendildi. Siyah-beyazlılar bu anlaşmanın gerçekleşmemesi durumunda Zagadou’yu kapacak.

Beşiktaş, 8 Eylül’de transfer penceresi kapanmadan en az bir sağ kanat oyuncusu, bir de stoper transfer etmek istiyor. Siyah-beyazlıların gözü ise henüz takım bulamayan Dan-Axel Zagadou’yu araştırıyor.

RomaPress’in haberine göre; Transfer penceresi İtalya’da kapanmış olmasına rağmen AS Roma, Zagadou’yu da çeren serbest oyuncu pazarını araştırıyor.

Borussia Dortmund’un eski stoperi hala takımsız. Jose Mourinho’nun kadrosuna bir defans daha eklemekteki ısrarı göz önüne alındığında, Roma favori olarak görülüyor.

Footmercato’ya göre, Zagadou’nun menajeri İtalya’ya indi. Transferi tamamlamaya çalışıyor. Oyuncunun menajeri ile AS Roma arasında görüşmeler devam ediyor.

Avrupa’nın pek çok ülkesinde transfer dönemi sona erdi… Ancak bonservisi elinde olan oyuncular FIFA’nın tanıdığı hak sayesinde belli bir süre daha transfer yapabilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın