Beşiktaş, Yıldız İsmin Sözleşmesini Uzatıyor!

 Beşiktaş, Yıldız İsmin Sözleşmesini Uzatıyor!
Okunuyor Beşiktaş, Yıldız İsmin Sözleşmesini Uzatıyor!

Beşiktaş’ta deneyimli teknik adam Şenol Güneş’in göreve gelmesinin ardından oldukça etkili performans gösteren yıldız futbolcu için kurmaylar çalışmalarına başladı.

Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta kurmaylar, kadroda bulunan oyuncular için de harekete geçti. Siyah-beyazlılar, sözleşmesi sezon sonunda bitecek tecrübeli futbolcuyla pazarlık masasına oturma kararı aldı.

CENK TOSUN’LA YENİ SÖZLEŞME

Beşiktaş’ta takımın başarılı isimlerinden Cenk Tosun’la yeni sözleşme imzalanması gündeme geldi. Siyah-beyazlılarda kurmaylar; Şenol Güneş’in göreve gelmesinin ardından yeniden kendisini bulan Cenk Tosun’la yeni sözleşme imzalamak için çalışmalarına başladı.

Cenk Tosun’un takıma olan bağlılığı, taraftarlarla kurduğu başarılı iletişim, teknik heyetle başarılı diyaloğu ve artık siyah-beyazlı formayla özdeşleşmesi de önemli artıları oldu. Takım içerisinde liderlik görevini de üstlenen Cenk Tosun’un performansının herkesi memnun ettiği öğrenildi. Bu doğrultuda siyah-beyazlı yönetimin 31 yaşındaki golcüyle uzun soluklu bir sözleşme yapmayı düşündüğü belirtildi.

Beşiktaş ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Cenk Tosun ile görüşmelerin kısa süre içerisinde başlamasının planlandığı öğrenildi. Siyah-beyazlı kurmayların başarılı golcüyle yapılan pazarlıklarda herhangi bir sorun çıkmayacağını düşündüğü belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın