Beşiktaş, Yeni Mario Gomez’ini Buldu

 Beşiktaş, Yeni Mario Gomez’ini Buldu
Okunuyor Beşiktaş, Yeni Mario Gomez’ini Buldu

Bu sezon golcülerinden istediği verimi alamayan Beşiktaş, gözünü yaz transfer dönemine çevirdi.

Mario Gomez ve Vincent Aboubakar gibi golcü arayan Beşiktaş, tüm şartlarını zorlayarak Alexander Sörloth ve Bast Dost’un transferlerinde karar kıldı.

Her ne kadar Michy Batshuayi’nin gol krallığı yarışında 14 golle ilk dörtte yer aldığı göz önünde yer alsa da deneyimli oyuncunun kaçırdıkları yönetimi harekete geçirdi. Beşiktaş önceki yıllarda Mario Gomez ile Vincent Aboubakar’ın katkılarından yola çıkarak, net bir golcü transferinde karar kıldı. O isimler ise Alexander Sörloth ve Bast Dost…

ALEXANDER SÖRLOTH: MARIO GOMEZ-ABOUBAKAR

Fanatik’te yer alan habere göre, Norveçli Sörloth birinci forvet olarak düşünülüyor ve uzun süredir Kartal’ın gündeminde, bonservis için Leipzig’e şartlar sunulmuş durumda. Siyah-beyazlılar, Trabzonspor’da ligde 24, toplamda 33 gol atan Sörloth’un Gomez-Aboubakar etkisi yaratacağına inanıyor.

BAST DOST: CENK TOSUN-CYLE LARIN

Bast Dost da Cenk Tosun ve Cyle Larin gibi alternatif hücumcu olarak skora önemli oranda katkı yapacağı düşünülen bir isim. Yönetim şampiyonluk için kilit nokta olarak gördüğü forvet transferinde bu iki ismi kadroya katarak önümüzdeki sezon yarışı en önde göğüsleme konusunda çok önemli bir adım atacağına inanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın