BeşiktaŞ Valentin Rosier İçin Harekete Geçti.

 BeşiktaŞ Valentin Rosier İçin Harekete Geçti.
Okunuyor BeşiktaŞ Valentin Rosier İçin Harekete Geçti.

Beşiktaş’ın performansıyla göz dolduran Valentin Rosier sezon başında Sporting’den kiralanmıştı. Valentin Rosier, 37 maça çıkıp 3 gol ve 6 asistlik performans ile hem Beşiktaşlı taraftarların hemde Sergen Hocanın gözüne girmeyi başardı.

Kara Kartal , bu sezon ki performansıyla teknik direktör Sergen Yalçın’ın gelecek sezon da kadroda görmek istediği Valentin Rosier için resmi temaslarda .

24 yaşındaki sağ bekle için Portekiz kulübüyle ilk görüşmeyi yaptı. Yeşil-Beyazlılar’ın, Rosier için gelen teklifler olduğunu belirtip Fransız futbolcunun bonservisini 5 milyon Euro olarak belirlediği bildirildi.

Beşiktaş’ın ise ilk önerisinin 3 milyon Euro olduğu kaydedildi.

VALENTIN ROSIER’İN KARARI

Valentin Rosier kısa bir süre önce geleceği hakkında şu açıklamayı yaptı; “Bu kulübü ve taraftarı çok seviyorum. Beni aşan, kulüplerin arasında kendi konuşacakları şeyler. Tabii ki Şampiyonlar Ligi’nde oynamak isterim. Kulübü sevdiğimi tavırlarımdan da anlayabilirsiniz. Çünkü burada kendimi rahat hissediyorum.

Kulüpler bir anlaşmaya varıp ortak yolda buluşursa ben de Beşiktaş’ta kalmaktan, Vodafone Park’ta Şampiyonlar Ligi müziği ile maça çıkmaktan mutluluk duyarım.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın