Beşiktaş Transferi Bitirdi

 Beşiktaş Transferi Bitirdi
Okunuyor Beşiktaş Transferi Bitirdi

Siyah Beyazlı ekibin teknik patronu Şenol Güneş, yıldız isim için onayı verdi.

Anthony Nwakaeme Süper Lig’e geri dönmeye hazırlanıyor… 2. Şenol Güneş dönemine başlayan Beşiktaş’ta transfer çalışmaları son sürat devam ediyor.

Ligin ikinci yarısına güçlü bir kadroyla girmek isteyen siyah beyazlılar, Trabzonspor’un eski golcüsü Anthony Nwakaeme ile temasa geçti. Oyuncuyla her konuda anlaşan Kartal, Suudi Arabistan ekibi Al-Fayha ile görüşmeye hazırlanıyor.

ANTHONY NWAKAEME ADIM ADIM BEŞİKTAŞ’A

Trabzonspor’un yıllar sonra gelen şampiyonluğunda başrollerden biri olan Anthony Nwakaeme, sözleşme şartlarında anlaşamadığı Karadeniz ekibinden sezon başında ayrılmıştı.

İlk olarak Trabzonspor’un yaptığı teklifi kabul eden Nijeryalı golcü, daha sonra maaşına zam isteyince bordo mavili ekip masadan kalkmıştı.

Sonrasında bir diğer Süper Lig devi Galatasaray ile görüşme gerçekleştiren Nwakaeme, istediği teklifi alamayınca rotasını yurt dışına çevirdi.

Başarılı oyuncuyla Avrupa’dan son görüşen ise Hull City oldu ancak Nwakaeme yüksek yıllık ücretinden vazgeçmeyince son çare Suudi Arabistan olmuştu. Al-Fayha takımına transfer olan 33 yaşındaki golcü oyuncu burada umduğunu bulamadı.

KÜME DÜŞME HATTINDA

Suudi Arabistan ekibi Al-Fayha ile 6 maça çıkıp 3 gol atmayı başaran Anthony Nwakaeme, takımının başarılı olmasına yetmiyor. 16 takımlı ligde 13. sırada bulunan Al-Fayha, küme düşme hattının sadece 1 puan üzerinde.

Öyle ki Arap ekibinin 9 maç sonunda sadece 1 galibiyeti bulunuyor. Şampiyon olan ve Avrupa’da oynayan Trabzonspor’dan ayrıldığına bin pişman olan Nwakaeme, bir an önce buradan kurtulmak istiyor. Nijeryalı golcünün imdadına ise Şenol Güneş yönetimindeki Beşiktaş yetişti.

BEŞİKTAŞ’IN NWAKAEME AŞKI

Hücum hattına takviye isteyen Şenol Güneş, Beşiktaş yönetimine Anthony Nwakaeme’nin ismini verdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın