Beşiktaş, Santos Borre İçin Görüşmelere Başladı

 Beşiktaş, Santos Borre İçin Görüşmelere Başladı
Okunuyor Beşiktaş, Santos Borre İçin Görüşmelere Başladı

Gelecek sezon kadro planlaması yapan Beşiktaş, güçlü ve çok yönlü bir takım kurma peşinde ….

Kadrodan ayrılacak isimler yerine arayışlara başlayan Kara Kartal yeni forvetini River Plate ile sözleşmesi sona eren Santos Borre’e buldu.

4 sezon formasını terlettiği Arjantin ekibiyle sözleşme yenilemeye oyuncunun Avrupa’ya dönme isteği olduğu ve teklifleri değerlendirmeye aldığı kaydedildi. Bu noktada devreye giren Beşiktaş, Borre cephesine taleplerini sordu. Deneyimli futbolcu için oyuncunun temsilcileri 2 milyon Euro net maaş ve bir miktar da imza parası talebinde bulundu.

2 MİLYON EURO+ MAAŞ + İMZA PARASI

Beşiktaş, Santos Borre cephesine taleplerini sordu. 25 yaşındaki forvet için oyuncunun temsilcileri, 2 milyon euro net maaş ve bir miktar da imza parası talebinde bulundu.

KENAN KARAMAN’IN MENAJERİYLE MASAYA OTURULDU

Siyah-beyazlıların Besar Gudjufi ve Salih Uçan’ın ardından kadrosuna katmak için en yoğun girişimi yaptığı üçüncü isim Kenan Karaman. Yüz yüze görüşme için İstanbul’a davet edilen milli futbolcunun menajeriyle masaya oturuldu.

3 YIL, 10 MİLYON TL NET MAAŞ

Önceki görüşmelerde teklif edilen 800 bin euro yükseltildi. 3 yıllık sözleşme ve 10 milyon TL net maaş ile revize edildi. Ayrıca bonusların da ekleneceğinin söylendiği görüşmenin ardından oyuncuyla menajerinin yapacağı değerlendirmenin yanıtı bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın