Beşiktaş, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı

 Beşiktaş, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı
Okunuyor Beşiktaş, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı

2020-2021 sezonunda şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ta şampiyonluk kutlamaları öğlen saatlerinde başladı. Tekneyle boğaz turunun ardından Vodafone Park’a geçen Siyah-Beyazlılar, burada şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Beşiktaş yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyuncular, şampiyonluk kupasını almak üzere deniz yoluyla Vodafone Park’a hareket etti. Beşiktaşlı taraftarlar da teknelerle siyah-beyazlı ekibi yalnız bırakmadı.

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALMAK İÇİN VODAFONE PARK’A GELDİ

Küçüksu’dan deniz yoluyla stada hareket eden siyah-beyazlı takımın teknik heyeti ve oyuncuları, Kabataş’a ulaştı. Buradan takım otobüsüyle Vodafone Park’a hareket eden siyah-beyazlıları, taraftarlar coşkulu bir şekilde karşıladı.

Kupa töreni için saha ortasında kırmızı halının yer aldığı ve oyuncularla yöneticilerin oturacağı tribününde bulunduğu bir platform hazırlandı. Platformunu arkasında dev ekranda “Şampiyon Beşiktaş” yazısı da yer aldı.

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALDI

Siyah-beyazlı takım, Vodafone Park’ta gerçekleştirilen törenle kupasına kavuştu.

Keyifli anların yaşandığı törende Beşiktaş’ın şampiyonluk kupasının sponsoru “Getir” oldu. Beşiktaş’a kupası Getir ekibi tarafından teslim edildi.

Beşiktaş’ın 1956-1957 sezonundan itibaren ligde kazandığı 16 şampiyonlukları dev ekranda yansıtıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler, kupa törenini saha içinde bekledi.

Eypio, Ömür Gedik, Aynur Aydın, Reynmen, Gökhan Tepe, Hayko Cepkin, Murat Boz ve Mustafa Sandal’ın mini konser verdiği tören sırasında Beşiktaş’ın efsane isimlerinden malzemeci Süreyya Soner sahneye çıkarak kısa bir konuşma yaptı.

– ÇEBİ: “ŞEREFİYLE HAKKIYLA ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ”

Törende kısa bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, “Şerefiyle Hakkıyla şampiyon Beşiktaş… Tüm inanmayanlara rağmen şampiyon biziz, tüm Beşiktaşlılara kutlu olsun.” dedi.

Beşiktaş’ın iki kupayı aldığı bir yılın bayramını ve güzelliğini kutladıklarını belirten Çebi, “Bu bayramı bize yaşatan, yaşatmak için mücadele eden teknik ekibime, yönetim kurulu üyelerime, taraftarlarıma teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın