Beşiktaş Rotayı Belirledi

 Beşiktaş Rotayı Belirledi
Okunuyor Beşiktaş Rotayı Belirledi

Süper Lig’de mücadeleye devam eden Beşiktaş, Trabzonspor’un 20 puan gerisinden geliyor…Teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş’ın gündemine sürpriz bir isim geldi…

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞI

Sezon sonuna kadar Önder Karaveli  ile yola devam etme kararı alan siyah-beyazlılarda sürpriz bir isim gündeme geldi. Beşiktaş, genç isimlerle iyi çalışan, altyapı teknik adamlığı deneyimi bulunan bir isim olan Thomas Letsch ile temaslarını sıklaştırdı. 

Siyah beyazlı yönetim Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek, Kenan Koçak ve Şenol Güneş ile temas kursa da listenin en tepesinde bir Alman teknik adamın, Thomas Letsch ismi var…

ARALIKTA DA GÖRÜŞÜLMÜŞTÜ

Hürriyet’in haberine göre; Letsch’in ismi siyah beyazlılarda ilk kez gündeme gelmiyor… Aralıkta Bruno Pinheiro ile anlaşmanın suya düşmesinin ardından Genel Menajer Ceyhun Kazancı, Thomas Letsch  ile görüşme gerçekleştirmiş, o dönem görüşmeler olumlu gitse de yönetim Karaveli ile sezon sonuna kadar devam kararı almıştı. Beşiktaş bu gelişmeye karşın Letsch’ten vazgeçmedi.

KAZANCI MASAYA OTURACAK

Gelecek sezon genç ve dinamik bir kadro kurmayı planlayan siyah beyazlılar, genç isimlerle iyi çalışan, altyapıya değer veren bir isim olan Thomas Letsch ile temaslarını sıklaştırdı. Genel Menajer Ceyhun Kazancı’nın Haziran 2023’e kadar sözleşmesi bulunan 53 yaşındaki çalıştırıcı için sezon sonu Vitesse ile masaya oturması ve Hollanda ekibini ikna etmesi bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın