Beşiktaş, Philip Zinckernagel’in. peşinde

 Beşiktaş, Philip Zinckernagel’in. peşinde
Okunuyor Beşiktaş, Philip Zinckernagel’in. peşinde

Kanatlarını güçlendirmek için çalışmalarını hızlandıran Beşiktaş, Danimarkalı sağ kanat oyuncusu Philip Zinckernagel için devreye girdi.

Galatasaray’ın Victor Nelsson, Trabzonspor’un Andreas Cornelius ve Jens Stryger Larsen hamleleri sonrası Süper Lig’e bir Danimarkalı daha Beşiktaş’ın hamlesiyle gelebilir. Siyah-Beyazlıların bonservisi Watford’da bulunan Philip Zinckernagel’i kadrosuna katmak istediği belirtildi.

Danimarka basınından Ekstra Bladet, Zinckernagel için en somut ilginin Beşiktaş ve Yunan ekibi Olympiacos’tan geldiğini belirtti. Geride kalan sezonda kiralık olarak formasını giydiği Nottingham Forest’ın Premier Lig’e yükselmesinde büyük pay sahibi olan 27 yaşındaki oyuncunun yokluğunda Championship’e düşen Watford’dan ayrılması bekleniyor.

Zinckernagel geçen sezon 7 gol, 10 asistlik performans sergiledi.

Marinakis devrede

Zinckernagel’in geçtiğimiz sezonu kiralık olarak geçirdiği Nottingham Forest’in sahibi Evangelos Marinakis, aynı zamanda Olympiacos’un da sahibi… Bu bağlantı üzerinden Olympiacos, Danimarkalı oyuncuyu kadroya katmak istese de Türkiye için de farklı avantajlar aktarılıyor.

Süper Lig’de Danimarkalılar rüzgarı

Zinckernagel’in Beşiktaş’a transfer olarak Jens Stryger Larsen gibi bir hamle yapabileceği belirtiliyor. Geçtiğimiz sezondan bu yana Victor Nelsson, Andreas Cornelius ve son olarak Jens Stryger Larsen hamleleri Danimarkalı oyuncular için Türkiye’yi öne çıkaran bir adres olmuş durumda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın