Beşiktaş Mike Tresor Ndayishimiye’ye Talip

 Beşiktaş  Mike Tresor  Ndayishimiye’ye Talip
Okunuyor Beşiktaş Mike Tresor Ndayishimiye’ye Talip

Sezonu çifte kupa ile kapatan Beşiktaş, yeni sezon içinde çalışmalara başladı. Nitelikli ve güçlü bir kadro için ara vermeden çalışmalara devam eden Kara Kartal’ın gündemine bomba bir isim geldi.

Fotomaç’ta yer alan habere göreHollanda yayın organı BD,  Beşiktaş’ın Mike Tresor Ndayishimiye’ye talip olduğunu yazdı.

Siyah-beyazlı ekip, devre arasında Willem II’ye Jeremain Lens ile Nicolas Isimat-Mirin’i önermiş ama olumsuz yanıt almıştı. Bu sefer kapsamlı bir teklif yaparak imza masasına oturmayı hedefliyor Kara Kartal…

Mike Tresor Ndayishimiye’nin 2020-21 Sezonu Performansı

2020-21 sezonunda Willem II formasıyla 37 resmi maçta görev yapan Mike Tresor Ndayishimiye söz konusu karşılaşmalarda rakip fileleri 5 kez havalandırırken, 12 golün de pasını verdi.

Mike Tresor Ndayishimiye’nin Kariyerinden Notlar

28 Mayıs 1999 tarihinde Lembeek’te dünyaya gelen Mike Tresor Ndayishimiye, altyapı kariyerinde FC Avenir Lembeek, FC Tubize ve RSC Anderlecht’te top koşturdu. Profesyonel futbol kariyerine NEC Nijmegen’de start veren Ndayishimiye, 2019’da kiralandığı Willem II’ye 2020’de bonservisiyle geçiş yaptı.

Belçika U-21 Milli Takımı’nda 6 maçta 3 gol kaydeden Ndayishimiye, 10 maça çıktığı Belçika U-19 Milli Takımı’nda 6 gole imza attı. Belçika U-18 Milli Takımı’nda 4 maçta 1 gol atan Mike, Belçika U-17 Milli Takımı’nda ise 11 maçta aynı gol sayısına ulaştı.

Kariyerinde en fazla maça Willem II formasıyla çıkan Belçikalı oyuncu, 60 maçta görev yaptı. NEC Nijmegen kariyeri 29 maç süren yetenekli oyuncu, RSC Anderlecht’in U-19 Takımı’nda 3 maçta forma şansı buldu. Willem II U-21 Takımı’nda ve NEC Nijmegen’in U-21 Takımı’nda 2’şer maçta süre aldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın