Beşiktaş Mendy’i istiyor

 Beşiktaş Mendy’i istiyor
Okunuyor Beşiktaş Mendy’i istiyor

Beşiktaş, Atiba’nın ilerleyen yaşı, Josef’in bu sezon beklentilerin altında kalması nedeniyle ön libero transferi yapmak istiyor. İşte detaylar… (BJK Haber)

Beşiktaş, Atiba’nın ilerleyen yaşı, Josef’in bu sezon beklentilerin altında kalması nedeniyle ön libero transferi yapmak istiyor. Bu doğrultuda gündeme gelen son isim Nampalys Mendy oldu. Leicester City ile kontratı bitecek olan 30 yaşındaki Senegalli ön libero için teklif hazırlığı başladı. Ülkesi ile Dünya Kupası’nda ter döken Mendy ile turnuva sonrası ilk temasın kurulması planlanıyor.

Kara Kartal’ın tecrübeli stoperi Romain Saiss, Fas Milli Takımı’yla Dünya Kupası grup aşamalarında ortaya koyduğu başarılı performansla büyük beğeni kazanmıştı. Bu gelişme sonrasında birçok kulübün, menajerler aracılığıyla nabız yoklamaya başladığı deneyimli oyuncu için kulübe bir Fransız ekibinden 3 milyon Euro’luk teklif geldiği ortaya çıktı. Ancak Beşiktaş Yönetimi’nin bu öneriyi değerlendirmeye bile almadan reddettiği kaydedildi. Siyah-Beyazlılar, Saiss için 7 milyon Euro istiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın