Beşiktaş, Ljajic’i Yerine Teixeira Kadrosuna Katıyor

 Beşiktaş, Ljajic’i Yerine Teixeira Kadrosuna Katıyor
Okunuyor Beşiktaş, Ljajic’i Yerine Teixeira Kadrosuna Katıyor

Yeni sezon için kollarını sıvayan Kanarya , rotasını belirledi….

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları hızlandı. Yeni sezonda kadroda düşünülen yıldız isimlerle anlaşıldı ama resmiyet kazanması için bazı isimlerle yolların ayrılması şart.

LJAJIC’İN GÖNDERİLMESİ ŞART

Siyah beyazlılar, 10 numara bölgesi için Alanyaspor’dan Salih Uçan ve son dört sezonu Çin’de geçirdikten sonra şu anda bonservisi elinde olan Brezilyalı yıldız Alex Teixeira Santos’la şimdiden el sıkışmış durumda. Bu iki oyuncunun da transfer edilebilmesi için Ljajic’in gönderilmesi şart.

Takımda şu anda 10 numara bölgesinde oynayabilecek üç oyuncu bulunuyor. Atiba, Oğuzhan ve Ljajic. Sergen Hoca, bu isimlerden Atiba ve Oğuzhan’ın takımda kalmasını istiyor. Geçen zorlu sezonda çok az dinlendirilerek 10 numara pozisyonunda başarıyla forma giyen 38 yaşındaki Atiba’nın sırtına fazla yük binmesi istenmiyor. Yıllık 2,5 milyon avro kazanan Ljajic şu anda gönderilecek isimlerin başında yer alıyor. Ancak oyuncu için teklif yok.

LJAJIC’İN YERİNE TEIXEIRA

Alex Teixeira’nın yakın arkadaşı olan Josef de Souza’nın bu transferde etkin rol oynaması bekleniyor. Beşiktaş, bonservisi elinde olan 31 yaşındaki Brezilyalı futbolcuya, Josef de Souza üzerinden haber yolladı.

3 YILLIK SÖZLEŞME ŞARTI

Alex Teixeira’nın imza atacağı kulüpten 3 yıllık sözleşme imzalayabileceği ortaya çıktı. Ayrıca Brezilyalı’nın yıllık 3 milyon maaş istediği öğrenildi.

LJAJIC GİDERSE GELEBİLİR!

Siyah-beyazlılarda Adem Ljajic’in ayrılması halinde Alex Teixeira ile ilgili daha somut adımlar atılacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın