Beşiktaş İsyan Bayraklarını Çekti.

 Beşiktaş İsyan Bayraklarını Çekti.
Okunuyor Beşiktaş İsyan Bayraklarını Çekti.

Trabzonspor karşında yenilgi yaşayan Beşiktaş, hakemlere ateş püskürttü…

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Trabzonspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Emre Kocadağ; Trabzonspor’u bugün mağlup etmek istiyorduk olmadı. Milli araya moralimiz bozuk bir şekilde gidiyoruz. Sene başından beri sakatlıklar, eksik oyuncular derken beraberce takım olarak oynayamadık.

Bu milli ara bize iyi gelecektir diye düşünüyorum. İyi günde çıkıp konuşuyoruz, böyle kötü günlerde de bu sorumluluğu almamız lazım. Taraftarlarımız bizden daha iyisini bekliyor, haklılar. Biz hocamıza güveniyoruz, oyuncularımıza güveniyoruz. İyi bir takımımız var. Kötü oynayarak kaybetmiyoruz. Bu takımın inşallah milli arada toparlanıp, 10 puanlık farkı kapatıp, şampiyonluğu göğüsleyeceğine inanıyoruz.

Lig uzun maraton. Beşiktaş, bu oyuncular, geçen sene yaptıklarının daha üstünde performansı yeniden gösterebilecek kabiliyette ve inançtalar. Taraftarlarımız inanmaya devam etsinler, hocamıza, oyuncularımıza destek olsunlar. Beşiktaş bunları atlatacaktır. Şu an kaybedilmiş hiçbir şey yok. Yeniden lige tutunacağız ve yarışın içinde olacağız. Sadece Trabzonspor’la bir farkımız var. Diğer rakiplerimizle hemen hemen aynı puandayız. Kaybedecek bir şey yok ama kazanacak çok şeyimiz var.” dedi.

Hakem kararları hakkında konuşan Emre Kocadağ “Penaltı pozisyonları var. Ben 8 yıldır yöneticilik yapıyorum, bu işlerin yıllardır içindeyiz. Hakemlerin bu sene başladığından beri vücut dillerinden yapmak istediklerini anlıyoruz. Bunu sadece hakem olarak adlandırmayalım. Maalesef Beşiktaş’ın karşısında organize bir ekip var. Biz milli arayı iyi değerlendirip bunların da üstesinden geleceğiz.” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın