Beşiktaş ile Galatasaray Arasındaki Kavga Büyüyor!!!

 Beşiktaş ile Galatasaray Arasındaki Kavga Büyüyor!!!
Okunuyor Beşiktaş ile Galatasaray Arasındaki Kavga Büyüyor!!!

Yeni sezon için kollarını sıvayan takımlar arasında gergin zamanlar yaşanıyor… Lig başlamadan savaş başlamış üzere

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Galatasaray’ın Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal için girişimlerde bulunmasına tepki gösterdi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Galatasaray’ın Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier için transfer girişimlerinde bulunması ve Burak Elmas’ın konuyla ilgili açıklamaları üzerine dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Dalgakıran, yapılanın acizlik olduğunu kaydederken, “Sadece Avrupa’da 64 ülke var. Bu ülkelerin ilk liginde yaklaşık 50 bin futbolcu oynuyor. Hal böyle iken, borç içerisinde yüzen kulüplerin, rakibinin oyuncusuna kanca atması büyük acizlik. Bu savaş kimseye yaramaz.” ifadelerini kullandı.

BURAK ELMAS :

– “Her takım serbest her oyuncu ile görüşebilir. Bu ilk defa olmuyor, geçtiğimiz sezonlarda birçok kez bize oldu. Belirli demeçler de verildi. Sayın Nur Çebi’nin en büyük sıkıntısı, ki haklıdır; menajerlerin takımların birbirlerine çarpıştırarak futbolcuların maliyetlerini yükseltiyorlar. Her takımın bütçesi belli, yapabilecekleri belli ve biz de görüşmelerimize devam edeceğiz. Biz, her başkanla şeffaf bir şekilde ilişkilerimizi sürdürüyoruz ama bizim için öncelikli olarak Galatasaray’ın menfaatleri ve biz bu menfaatleri ilkeli bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın