“Beşiktaş, Diego Costa İçin Tüm Riskleri Almaya Hazır

 “Beşiktaş, Diego Costa İçin Tüm Riskleri Almaya Hazır
Okunuyor “Beşiktaş, Diego Costa İçin Tüm Riskleri Almaya Hazır

Yeni sezon için aralıksız çalışmalarına ara vermeden devam eden Beşiktaş nokta atış transferler peşinde….

Şampiyonluğu tekrar kazanmak için tutuğunu koparmayı göze almış durumda

Beşiktaş’ın santrfor adayları listesinde ilk sıralarda olan Diego Costa konusunda çarpıcı bir haber ortaya atıldı. Portekiz’in Record gazetesi Costa’ya talip olan takımları adeta uyardı.

Gazete “Diego Costa uzun süredir suyun (futbolun) dışında. Onu kim yakalayabilecek?” diye sorduğu haberinde, “Ancak Türk temsilcisi bu konuda tüm riskleri almaya hazır” yorumunu yaptı.


“ARALIK AYINDAN BERİ KULÜPSÜZ”

Costa’nın ilk olarak Palmeiras’a gideceği iddia ediliyordu ancak teknik direktör Abel Ferreira reddetti. Bu transfer için “Aralık ayından beri kulüpsüz olması gözümüzü korkutuyor” değerlendirmesi yapıldı.

SPORTING TEKLİF YAPMAYACAK

Benfica’dan sonra Sporting de Diego Costa’ya teklif yapmama kararı aldı. Gazetenin haberine göre Costa, Sporting’e teklif edildi ancak Sporting 32 yaşındaki forvete teklif sunmayacağı, çünkü sakatlığının korkuttuğu ifade edildi.

“BEŞİKTAŞ’IN ELİ GÜÇLENDİ”

Kısa süre önce de Bologna’dan da benzer bir açıklama yapılmış, sportif direktör Walter Sabatini sakatlığını bahane ederek Costa’yı almayacaklarını söylemişti. Bu şartlarda Diego Costa’nın önünde resmi olarak sadece Beşiktaş’ın teklifi bulunuyor, bu da siyah-beyazlıların bu transfer için elini bir hayli güçlendirmiş durumda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın