Beşiktaş Derbide Galatasaray’ı Yenerek Zafere Uzandı

 Beşiktaş Derbide Galatasaray’ı Yenerek Zafere Uzandı
Okunuyor Beşiktaş Derbide Galatasaray’ı Yenerek Zafere Uzandı

Beşiktaş’ın sezon başında kadrosuna kattığı dünyaca ünlü yıldız Dele Alli’nin devre arasında takımda ayrılması gündeme geldi.

Aston Villa’da yeni menajerin kim olacağı henüz kesinlik kazanmadı fakat The Sun’da yer alan habere göre Arjantinli teknik adamın İngiltere’ye Aston Villa ile dönüş fikrine sıcak baktığı belirtildi.

Pochettino’nun Aston Villa’ya gelişiyle transfer için de farklı taleplerinin olabileceği vurgulandı. Tottenham’dan Lucas Moura’yı isteyen Pochettino’nun aynı zamanda kariyerinin en iyi dönemini kendisiyle geçiren Dele Alli’nin de takıma katılmasını istedi.

The Sun’da yer alan haberin detayında Tottenham’ın Lucas Moru’ya Ocak ayında transfer için izin verebileceği aktarıldı. Pochettino’nun Dele Alli’yi istemesi durumunda ise Everton’ın İngiliz futbolcuyu acil olarak geri çağırabileceği ve Aston Villa’ya transferinin gerçekleşebileceği iddia edildi.

DELE ALLI’NİN BEŞİKTAŞ İLE SÖZLEŞMESİ

Beşiktaş’ın Everton’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Dele Alli, siyah-beyazlılardan yıllık 2.2 milyon euro ve maç başına 10 bin euro kazanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın