Beşiktaş camiası ayağa kalktı… Hırsızlık sözleşmesi

 Beşiktaş camiası ayağa kalktı… Hırsızlık sözleşmesi
Okunuyor Beşiktaş camiası ayağa kalktı… Hırsızlık sözleşmesi

Emirhan İlkhan’ın sözleşmesinde yer alan serbest kalma maddesi camiada tepkiyle karşılandı.

Beşiktaş’ta Emirhan İlkhan depremi yaşanıyor. Genç futbolcunun sözleşmesinde 4.5 milyon Euro’luk serbest kalma bedeli olması camiayı ayağa kaldırdı.
İtalya’nın Torino kulübü, Emirhan İlkhan ile de görüşmelere başladı. Sürecin olumlu ilerlediği kaydedilirken camianın önde gelen isimleri bu gelişmeye isyan etti.

Son kongrede başkanlığa aday olan Fuat Çimen, yaşananları büyük rezillik olarak yorumladı.

Beşiktaş çökertiliyor!
Kartalhaber’e açıklamalarda bulunan Çimen, “Bu kulübü kim yönetiyor belli değil. Beşiktaş yönetiminin futbol aklı kim çok merak ediyorum. Bu akıl tutulmasının sebebi olan danışman, profesyoneller kimlerdir? Beşiktaş bilerek ve istenerek vasatlaştırılmak isteniyor, içten içe çökertiliyor! Maalesef Beşiktaş yönetilemiyor” dedi.

Hırsızlık sözleşmesi
Beşiktaş kongre üyesi Tunç Zilelioğlu ise Beşiktaş yönetimine sert çıktı. Zilelioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Eğer Emirhan sözleşmesinde böyle bir madde varsa kulüpte hırsız var demektir. Bu göstermelik sözleşmenin sebebi hırsızlık planı yapılmış olmasıdır. Eğer bu satış olursa bunun hesabını veremezsiniz” ifadesini kullandı.
Son kongrede Ercüment Meriç Öztürk ve Prof. Mehmet Burçin pişkin de son yaşananlara sessiz kalmadı.

Yönetime istifa çağrısı
Ercüment Meriç Öztürk, “2022 Ocak ayı, yani 6 ay önce Yokluktan A takıma yükseltıyorsun Emirhanı Ve ‘ ya bu çocuk iyi oynarsa’ ihtimalini es geçip, sözleşme uzatmıyorsun. Çocuk çıkıp oynuyor, acemice sözleşme yapıyorsun Kazancı’ya şans verin diyenler, aylardır ‘Alın size şans liyakat’ diye bağırıyoruz” yorumunda bulundu.
Öztürk sosyal medyada şu paylaşımı yaptı; “119 yıllık çınarı ‘yönetenlerin’ yapacağı çok basit Emirhan’ın sözleşmesinde 4.5m çıkış maddesi yoksa, çık sosyal medya hesabından açıkla. Dedikodu yapanlara dava açacağız de. Ortalık durulsun Yok eğer bilerek isteyerek o sözleşmeyi imzaladıysan, hemen istifa et Bu kadar basit!”

Beşiktaş sahipsiz değil
Beşiktaş’ın etkin isimlerinden Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin, “Beşiktaş sahipsiz değildir, Beşiktaş yalnız değildir , Beşiktaş camiası rahat olsun” paylaşımında bulunması dikkat çekti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın