Beşiktaş Brezilyalı Yıldızı Kadrosuna Alıyor.

 Beşiktaş Brezilyalı Yıldızı Kadrosuna Alıyor.
Okunuyor Beşiktaş Brezilyalı Yıldızı Kadrosuna Alıyor.

OKUNUYOR Beşiktaş Brezilyalı Yıldızı Kadrosuna Alıyor.

Yeni sezon için kollarını sıvayan Beşiktaş yönetimi nokta atış transferler peşinde. Usta çalıştırıcı Sergen Hoca’nın listesi doğrultusunda yönetim harekete geçti..

Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için Beşiktaş bu doğrultuda transferde çok titiz davranıyor.

TEIXEIRA’DA SONA GELİNDİ

Siyah – beyazlıların ana planı orta sahayı hedefinde belirlediği oyuncularla iyice güçlendirmek. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın isteği doğrultusunda 10 numara pozisyonu için Alex Teixeira ile görüşmelerde sona gelindi.

Bonservisi elinde olan oyuncunun yakın arkadaşı olan Josef de Souza transferde büyük rol oynuyor.

2 MİLYON €’DAN ÜSTÜ YOK

Yıldız oyuncu kendisine sunulan 2 milyon avroluk senelik ücretin artmayacağını artık anladı, anlaşma çok yakın.

BİR BREZİLYALI DAHA

Sergen Yalçın’ın çok istediği Alex Teixeira’nın ardından kadroya bir Brezilyalının daha katılması planlanıyor; Fernando Lucas Martins…


BEIJING’E KİRALAMA TEKLİFİ

Çin’in Beijing Guoan takımında oynayan ancak vize problemleri sebebiyle ayrılmak isteyen 29 yaşındaki Brezilyalı futbolcu için Beijing Guoan’a kiralama teklifinde bulunuldu.

OYUNCU KABUL ETTİ

Çin kulübü ile görüşmeler devam ederken Fernando’ya ise yıllık 1,8 milyon avro önerildi. 29 yaşındaki oyuncu Beşiktaş’ın teklifini kabul ederken iki takımın anlaşmasını beklemeye geçti.


“KARTAL PENÇESİ” YAPTI

Öte yandan Siyah beyazlı Josef de Souza, iki yakın arkadaşıyla birlikte tatil yaparken sürpriz bir paylaşım geldi. Souza, Alex Teixeira ve Fernando ile fotoğraf paylaşırken Teixeira’nın “Kartal Pençesi” yapması taraftarları heyecanlandırdı.oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın