Berke’ye 2 Dev Talip

 Berke’ye 2 Dev Talip
Okunuyor Berke’ye 2 Dev Talip

Fenerbahçe’de Altay Bayındır’ın sakatlaması sonrası kaleye geçen Berke Özer performansı hem teknik ekibi hem de taraftarı memnun etmemişti.

Devre arasında Sinan Bolat’ı kadrosuna katmak isteyen sarı-lacivertliler başarılı olamamıştı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Berke Özer için ise talipler artmaya başladı. Berke için iki  Belçika ekibi devrede.

İŞTE TÜM AYRINTILARIYLA;

Takvim’in haberine göre; Sinan Bolat’ın yeni sözleşme için Gent’in teklifine olumsuz yanıt vermesi üzerine kaleci arayışı içine giren Belçika ekibinin de Fenerbahçe ile sezon sonu kontratı sona erecek olan Berke Özer’i kaleci adayları arasına eklediği öne sürülüyor.

2019-2021 yılları arasında Belçika’da Westerlo kulübünde forma giyen ve pefrormansı ile adından söz ettiren Berke Özer’i yakından tanıyan Gent kulübü yetkililerinin sezon sonu bonservisini eline alacak olan 21 yaşındaki file bekçisi ile ilgili gelişmeleri yakından takip eddiği idida ediliyor.

Kanaryanın sözleşme uzatmayı düşünmediği Berke’nin de kariyerini Avrupa’da sürdürmek istediği bilinirken, genç file bekçisinin adı bir başka Belçika kulübü Anderlecht ile de anılıyor.

Sarı-Lacivertli ekibe 2018 yılında 2.5 milyon Euro karşılığında transfer olan Berke Özer’in kulübe bonservis bedeli kazandırmadan takımdan ayrılması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın