Berke Özer’e Dev Görev

 Berke Özer’e Dev Görev
Okunuyor Berke Özer’e Dev Görev

Süper Lig’in 11 haftasında , Konyaspor ile karşı karşıya gelen Fenerbahçe maçta sakatlanan ve 3 ay forma şansı bulamayacak Altay Bayındır’ın yerine kimi sahaya süreceğini seçti…

Fenerbahçe yönetimi , Altay Bayındır yerine Berke Özer’e kaleyi koruma görevi verdi. Çocukluk hayaline kavuşan genç kaleciyi ise oldukça zor bir fikstür bekliyor. Berke Özer, dev Galatasaray  derbisinde de kaleye geçecek.

Fenerbahçe’de forma terletme halleri olan yıldız oyuncu zorlu bir mücadele fasikülü bekliyor. Altay Bayındır’dan kaleyi alan 21 yaşındaki kaleci Antwerp, Kayseri ve Galatasaray maçları bekliyor…

GENÇ BEKÇİ 3 AY SAHALARDA

Genç yaşına rağmen fiziği ve son iki yılda Belçika’da kazandığı tecrübesiyle Fenerbahçe’nin yeni Volkan Demirerl’i olarak görünen Berke Özer, zorunlu olarak devraldığı kalede başarılı maçlar çıkartırsa hem sarı lacivertli ekibin değişmezi olacak hem de kulübünü sakatlıklarla boğuştuğu ve üst üste kötü sonuçlar aldığı bu zor zamanlarından çıkarmaya yardımcı olarak tarihe geçecek.

 Westerlo  formasıyla iki sezonluk değerli bir tecrübe kazanan Berke’nin geleceği için Antwerp, Kayserispor, ve Galatasaray maçlarındaki performansı çok büyük önem taşıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın