Berke Özer’den Açıklama…

 Berke Özer’den Açıklama…
Okunuyor Berke Özer’den Açıklama…

UEFA Avrupa Ligi D Grubu 4. haftasında yarın Belçika ekibi Royal Antwerp’e konuk olacak Fenerbahçe’de heyecan dorukta… Galibiyet ile dönmek isteyen Fenerbahçe maçın son hazırlıklarını tamamladı…

Fenerbahçe’nin kalecisi Altay Bayındırın sakatlık geçirmesi sonrasında kaleyi teslim alan genç yetenek Berke Özer maç öncesi açıklamalarda bulundu…

Maçın oynanacağı Bosuil Stadyumu’nda teknik direktör Vitor Pereira ile basın mensuplarının sorularını yanıtlayan genç futbolcu,“İnşallah gerektiği gibi oynayıp gereken sonucu alıp buradan en iyi şekilde ayrılacağız.” dedi.

Berke, “Takım olarak yaptığımız analizlerde de, özellikle ilk maçta takımla yaptığım konuşmalarda çok kolay olmayacağını söyledim. Karşımızda dirençli, belki kalite ve yetenek olarak bizimle aynı kefeye koyamazsınız ama oyun disiplini olarak çok güçlü bir rakibe karşı oynayacağımızı söyledim. Nitekim de öyle oldu.” dedi.

Kaleci Altay’ın sakatlığı hakkındaki soruyu yanıtlayan Berke, Altay’ın sakatlığına çok üzüldüğünü belirterek, “Bu benim için bir fırsat oldu. Bu şekilde olduğu için üzgünüm. Onun emanetine sahip çıkmamız çok önemli. Bu takımın kalesinde olmak çok büyük sorumluluk, aynı zamanda çok büyük gurur.” ifadesini kullandı.

Berke, üzerinde baskı hissedip hissetmediğinin sorulması üzerine, “Burada olmamızın en büyük sebebi bu baskı kaldırabilme özelliklerimiz. Bu büyük kulüplerde olan bir gerçek. Tabii bu baskı altında en iyi performansı göstermemiz gerekiyor. Baskı hissetmiyorum. Tam tersine taraftarlarımızdan, hocamızdan, yönetimimizden destek görüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın