Berke Özer Ezeli Rakibe Gidiyor

 Berke Özer Ezeli Rakibe Gidiyor
Okunuyor Berke Özer Ezeli Rakibe Gidiyor

Gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah-beyazlılar fırsat transferleri için de girişimlerini sıklaştırıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Berke Özer ile sözleşme yenilemeyeceklerini açıklamasının ardından genç kalecinin yeni adresinin neresi olacağı merak konusu olmuştu. Siyah-beyazlılar Berke Özer’i gündemine aldı

Fenerbahçe’den sezon sonunda ayrılması kesinleşen kaleci Berke Özer’in ismi Avrupa’nın önde gelen kulüpleri ile anılıyor. Hatta Portekiz devi Benfica’nın oyuncuyla anlaşma aşamasına dahi geldiği iddia edildi.

Beşiktaş, Ersin Destanoğlu’nun sezon sonunda takımdan ayrılması durumunda kaleyi yerli bir isme emanet etmek istiyor. Bu yüzden de Berke Özer’in durumunu yakından takip ediyor.

Bilindiği gibi Ersin Destanoğlu’nu Nice ve Lyon takımları istiyor. Beşiktaş istediği bonservis ücretini aldığı taktirde genç eldiven ile yollarını ayıracak. Kartal’ın kadrosunda Ersin dışında Mert Günok bulunuyor.

Ağır bir sakatlık geçiren tecrübeli kalecinin dönüşü de zaman alacağı için Beşiktaş kaliteli bir yerli kaleciyle yoluna devam etmeyi planlıyor. Berke Özer bu sezon Fenerbahçe’de 19 karşılaşmada görev yaptı. 20 gol yerken 5 kez de kalesini gole kapattı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın