Başkan’dan Şok Tepki

 Başkan’dan Şok Tepki
Okunuyor Başkan’dan Şok Tepki

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig’de yaşanan son olaylar hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Çebi, Ramazan Bayramı’nda gazetecilerle bir araya geldi. Beşiktaş’ın gündemine dair açıklamalar yapan Çebi, şampiyonluk yarışını yorumladı.

Fatih Karagümrük yenilgisi hakkında konuşan Başkan Çebi “Tabii ki bu tür dönemler çok konuşulan ve yorumlar yapılan dönemler değil. Ancak bazı olaylara değinmek istiyorum. Sevgili Karagümrüklü sporcuların maç günündeki başarılarına ve olaylara değinmek istiyorum. Her futbolcu sahaya kazanmak için çıkar; şartlar ne olursa olsun. İyi oynadılar ve kazandılar. Takdir etmemek mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Maç bitiminde Rachid Ghezzal’ın menajeri ve Karagümrüklü Ndao arasında yaşananlar hakkında yorum yapan Çebi “Her futbolcu gol attığında takla atabilir, sevinebilir. Takım halinde başardıkları için birbirlerine sarılıp sevinebilirler. Ancak soyunma odasında yaşananlar bir kutlamayı gösteriyor. Ben de şunu belirtmek isterim ki; düşmemeyi mi başardınız, şampiyon mu oldunuz, neyi kutluyorsunuz? Bunu merak ediyorum ve bu merakımı gidermek için de ölene kadar bu işin takipçisi olacağım. Soracağım, soruşturacağım. Bu kutlamanın sebebi neydi? Bir futbolcunun gol attıktan sonra takla atması, hocasının sevinmesi, birbirine sevinmesi çok doğal. Bunun tersini düşünmek bile istemiyorum. Ama kutlama nedenini bilmiyorum.Ben herhangi bir konu bilmiyorum, merakımı gidermek istiyorum. Bu nedenle takipçisi olacağım. Bilsem zaten söylerim. Kendileri de bunu açıklayabilirler” ifadelerini kullandı.

“Beşiktaş bu sezon şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. Oyuncularım maça hazır. Ben onlara moral vermeye geldim, onlar bana moral verdi. ‘Gideceğiz, kazanacağız’ dediler. Kadına yaşı, futbolcuya primi sorulmaz. Her zamankinden daha fazla prim vereceğiz son iki maç için. Sergen Yalçın’ın morali çok iyi. Buradan rakiplerimize mesaj olsun. Futbolcularıma ve oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. ‘Beşiktaş küme düşecek’ diyenler şimdi ne diyor? Herkese gereken cevabı sahada vereceğiz.

Sivasspor Maçından Sonra Bomba Patladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın