Başkan Yeni Teknik Direktörü Duyurdu

 Başkan Yeni Teknik Direktörü Duyurdu
Okunuyor Başkan Yeni Teknik Direktörü Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde Francesco Farioli ile anlaşan ancak Vitor Pereira ile vedalaşamayan Fenerbahçe’de Portekizli teknik adam son kredisini de Gaziantep FK maçıyla tüketti. 

Yeni teknik direktörün kim olacağı merak konusu olurken , flaş iddia ortaya atıldı…

Gaziantep FK maçıyla gözden çıkarılan Vitor Pereira’nın yerine tekrar Slaven Bilic ismi gündeme geldi. Sarı-Lacivertliler sezon başında da anlaştığı Slaven Bilic’ten bir kez daha olumlu geri dönüş alınca Farioli’den tamamen vazgeçti ancak Fenerbahçe’yi büyük bir çıkmaz bekliyor. İşte detaylar…

FENERBAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖR ÇIKMAZI

Başkan Ali Koç, yönetimin aksi yöndeki görüşüne rağmen Vitor Pereira’ya destek çıkmış ve ‘Yola devam’ kararı almıştı ancak 53 yaşındaki teknik adam artık başkanın desteğini de kaybetti. Fenerbahçe Yönetimi, bu hafta yapılacak toplantıda Vitor Pereira’nın durumunu masaya yatıracak. Normalde bu görüşmeden ayrılık kararı çıkması kesin gibi ancak Sarı-Lacivertlileri büyük bir çıkmaz bekliyor.

SLAVEN BILIC EN ERKEN ADANA DEMİRSPOR MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA

Yönetimin yeni hoca için 1 numaralı adayı Slaven Bilic ancak Hırvat teknik adam 3 Ocak’a kadar Beijing Guoan’dan ayrılamıyor. Pereira’nın gönderilmesi halinde ligde Beşiktaş derbisi ile Karagümrük (d) ve Yeni Malatya maçları ile kupada Afjet Afyon karşılaşmasında takımın başında teknik adam olmayacak. Slaven Bilic en erken 10 Ocak’taki Adana Demir mücadelesinde kulübedeki yerini alabilecek.

İşte bu durum büyük bir kararsızlık yaratıyor. Yönetimin önünde iki seçenek var. İlki, her şeye rağmen seneyi Vitor Pereira ile tamamlamak ve kupadaki Afjet Afyon maçından sonra yolları ayırmak. Diğeri ise Pereira’yı bir an önce göndermek ve Bilic gelene kadar takımı yeniden Tahir Karapınar’a emanet etmek. Yönetim kurulu toplantısının ardından Ali Koç son kararı verecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın