Başakşehir’den İrfan Can Kahveci’nin Perde Arkası!

 Başakşehir’den İrfan Can Kahveci’nin Perde Arkası!
Okunuyor Başakşehir’den İrfan Can Kahveci’nin Perde Arkası!

İki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray, son olarak İrfan Can Kahveci için karşı karşıya geldi .

İki takım da yıldız futbolcunun transferi için uzun uğraşlar verirken, mutlu sona ulaşan taraf Fenerbahçe oldu.7 milyon Euro bonservis bedeli ödediği 25 yaşındaki futbolcuyla 4.5 yıllık sözleşme imzaladı

Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt ise yıldız futbolcunun transfer süreciyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ GALATASARAY VE FENERBAHÇE’YE EŞİT DAVRANDI”

Fanatik’e konuşan Eröğüt, “Başkanımız Göksel Gümüşdağ, İrfan Can transferiyle alakalı Galatasaray ve Fenerbahçe’ye eşit seviyede davrandı. Süreç boyunca da bu böyle devam etti. İlk teklif Galatasaray’dan geldi ama görüşmeler sonunda Fenerbahçe’yle anlaştık” ifadelerini kullandı.

Mustafa Eröğüt, basında çıkan, “İrfan Can, Galatasaray’a gitmek istiyor” yönündeki haberlerle ilgili olarak ise şunları söyledi:

“İRFAN CAN KARARIMIZI İÇİN BİZE BASKI YAPMADI”

İrfan bu süreçte bize kararımız için hiç baskı yapmadı. Kulüp menfaatleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu söyledi. İrfan Can’ın komple bir orta saha oyuncusu olmasında Emre Belözoğlu ve Abdullah Avcı’nın büyük payı vardı.

“FRANSA VE ALMANYA’DAN DA KULÜPLERLE GÖRÜŞTÜK”

Fransa ve Almanya’dan da kulüplerle görüştük ancak onların motivasyonu daha çok sezon sonu içindi. İrfan’a Fenerbahçe’de bol şanslar diliyorum. Başarılı olacağına inanıyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın