Barış Başdaş: Kenan Koçak hocayı Jürgen Klopp’a benzetiyorum

 Barış Başdaş: Kenan Koçak hocayı Jürgen Klopp’a benzetiyorum
Okunuyor Barış Başdaş: Kenan Koçak hocayı Jürgen Klopp’a benzetiyorum

Kariyerini Almanya’nın Hannover 96 takımında sürdüren Barış Başdaş, Asist Analiz’in Clubhouse yayınında açıklamalarda bulundu.

Kariyerini Almanya’nın Hannover 96 takımında sürdüren Barış Başdaş, Asist Analiz’in Clubhouse yayınına katıldı. Tecrübeli oyuncu, Türkiye ile Almanya’daki futbolu kıyaslarken; hocası Kenan Koçak’ı da Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp’a benzetti.

“AMACIMIZ BUNDESLIGA’YA ÇIKMAK”

Hannover 96 forması giyen Barış Başdaş’ın Asist Analiz’e özel verdiği açıklamalar şu şekilde: “Buradaki futbol ile Türkiye’deki futbol çok farklı. Sürekli ayağa, kısa pas ile oynuyoruz. Bir sistem var ve bu sistemi sürdürebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kenan Koçak hocayı, Jürgen Klopp’a benzetiyorum. Çok büyük hayalleri olan çok genç bir hoca, sürekli iletişim halindeyiz. Futbolcularla iletişimi, takımı çalıştırması her şey üst düzey. Türkiye’deki 4 büyük kulüpten teklif alırsa bu teklifi değerlendireceğini söyledi bana.

Buradaki genç futbolculara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, tecrübeli bir futbolcuyum artık. Onlar biraz daha Türkiye’ye soğuk bakıyorlar ama konuştuğumda oradaki futbol sevgisinin çok yüksek olduğundan bahsediyorum.

Bu sezon amacımız Bundesliga’ya çıkmak, ligde 6. sıradayız umarım Bundesliga’ya çıkarız. Kariyerimin son döneminde de Türkiye’ye geri dönmek istiyorum.” 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın