Aziz Yıldırım’ın Rüya Transferi Kabusa Dönüştü

 Aziz Yıldırım’ın Rüya Transferi Kabusa Dönüştü
Okunuyor Aziz Yıldırım’ın Rüya Transferi Kabusa Dönüştü

Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’ye transfer etmek istediği Gabigol için Ali Koç da temasta bulunmuştu. Flamengo, Aziz Yıldırım’ın rüya transferi için istediği 35 milyon euroluk bonservis ile Fenerbahçe’yi şoka uğrattı.

Aziz Yıldırım’ın zamanında Fenerbahçe kadrosuna katmak istediği Gabiol ile ilgili kulübü Flamengo’dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Jorge Jesus’un eski öğrencisi için Ali Koç yönetimin de harekete geçtiği iddia edilmişti.

AZİZ YILDIRIM’IN RÜYASI KÂBUSA DÖNDÜ
Fenerbahçe ile adı sık sık anılan Gabriel Barbosa için Flamengo’nun başkan yardımcısı Marco Braz açıklamalarda bulundu. Braz, Gabigol’a Fenerbahçe’nin herhangi bir ilgisi olmadığını belirtirken, Türk kulüplerinin Brezilya yıldızı alacak güçte olmadıklarını söyledi.

35 MİLYON EUROLUK DETAY
Marco Braz yaptığı açıklamada, “Gabigol’ü nasıl alacaklar? Şaka mı bu? Serbest kalma maddesi 35 milyon Euro olan bir oyuncuyu Türkler alamaz.” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’YE GİTMEZ
Brezilya temsilcisinin yöneticisi açıklamalarının devamında, “Eminim Fenerbahçe bu ücreti ödese bile Gabriel oraya gitmez.” dedi. Braz, Gabigol’ün ilk tercihinin İspanya ya da İngiltere olacağını ifadelerine ekledi.

GABIGOL’ÜN AVRUPA KARNESİ BAŞARIZ
Gabigol, daha önce Inter ve Benfica formalarıyla Avrupa macerasına atılmış, lâkin işler istediği gibi gitmemişti.

GABRIEL BARBOSA’NIN KARİYER İSTATİSTİKLERİ
Güncel piyasa değeri 24 milyon Euro civarında olan Gabriel Barbosa, kariyeri boyunca çıktığı 322 maçta 157 gol ve 44 asistlik kaktı sağladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın