Aytaç Kara ile Büyük Gelişme

 Aytaç Kara ile Büyük Gelişme
Okunuyor Aytaç Kara ile Büyük Gelişme

Ara transfer günlerine sayılı günler kala, Galatasaray ilk transferi bitirmek üzere . Kasımpaşada Aytaç Kara ile anlaşma sağlayan Kırmızı-Sarı takım Ekip transferi bitirmek için İstambul ekipi ile görüşme sağlamaya başladı.

Kırmızılı-Sarı Takım yeni yılın akabinde ilk transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Sezon başında orta saha takviyesi yapmakta geciken sadece Etebo hamlesi yapan, o transferden de beklediği verimi alamayan Cimbom Kasımpaşa’nın başarılı ismi Aytaç Kara ile söz kesti.

Ocak ayında transfer döneminin açılmasıyla Galatasaray bütçe oluşturup oluşturmaz Aytaç Kara’yı açıklaması bekleniyor. Kasımpaşa Kulübü’nden daha önce Ryan Donk, Mbaye Diagne, Fatih Öztürk gibi isimleri kadrosuna katan ve yüksek bonservis ücretleri ödeyen sarı-kırmızılılar Aytaç transferini makul bir ücretle bitirmeyi hedefliyor.

Galatasaray’ın orta sahadaki bir başka hamlesi eski yıldızlardan Michael Seri. Fulham Kulübü’nde forma şansı bulamayan sadece iki kupa maçında süre alan tecrübeli orta saha, ocak ayında kiralanmaya çalışılacak. Etebo’yla da devre arasında yolların ayrılması önde gelen seçeneklerden biri.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın