Ayrılıklar da sevdaya dahil

 Ayrılıklar da sevdaya dahil
Okunuyor Ayrılıklar da sevdaya dahil

Glasgow Rangers ile anlaşmaya varan genç yıldız Rıdvan Yılmaz’dan Beşiktaş’a duygusal veda.

Beşiktaş’ın transferi için Glasgow Rangers ile görüşmelere başladığı Rıdvan Yılmaz, takımın Avusturya kampında Siyah-Beyazlı ekibe veda etti. Transferin açıklanmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan genç futbolcu, duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı. İşte Rıdvan Yılmaz’ın veda sözleri…

Beşiktaş’ın transferi için Rangers ile görüşmelere başladığı Rıdvan Yılmaz, takımın Avusturya kampında Siyah-Beyazlı ekibe veda etti.

Transferin açıklanmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan genç futbolcu, duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

İşte genç futbolcunun veda sözleri:

“Çok mutluyum öncelikle, şimdi takım arkadaşlarımla vedalaştım. Hayalimi gerçekleştiriyorum Her zaman bir hayalim vardı. Bu kulübe para kazandırarak gitmek gibi bir hayalim vardı. Şimdi onu gerçekleştirdim. Tabi 13 yıldan beri Beşiktaş’ın hem altyapısında hem de A takımında bu formayı gururla taşıdım. Gitmek tabi ki üzüyor ama Beşiktaş camiasını Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmek için gittiğimi herkes bilsin.”

“Bu forma altında antrenmana ve maça çıktığımda hiçbir zaman kafamda başka bir takım olmadı. Transferler çok yazıldı çizildi. Çok takım konuşuldu ama ben her zaman Beşiktaş forması altında Beşiktaş’ın ağırlığını bilerek hareket ettim. Tabi ki Frankfurt yazıldı ama Rangers oldu. Avrupa kupasında final oynayan 2 takım beni istedi. Burası nasipmiş.”

Rıdvan Yılmaz’ın kısa süre içerisinde İskoçya’ya giderek Rangers için sağlık kontrollerinden geçmesi ve resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın