Aykut Kocaman Geri Dönüyor

 Aykut Kocaman Geri Dönüyor
Okunuyor Aykut Kocaman Geri Dönüyor

Son olarak İstanbul Başakşehir’i çalıştıran deneyimli teknik adam Aykut Kocaman’ın adı milli takım ile anılmaya başlandı.

Türkiye’nin Lüksemburg ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Aykut Kocaman ismi sosyal medyada gündem oldu. A Milli Takım’ın teknik direktörü Stefan Kuntz eleştirilerin hedefi olurken onun yerine daha öncede milli takımda çalışmak istediğini ifade eden Aykut Kocaman’ın getirilmesi için kampanya başlatıldı.

AYKUT KOCAMAN AYAKLANMASI
UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup 5. mücadelesinde sahasında Lüksemburg ile 3-3 berabere kalan A Milli Takım’ımızda Alman teknik direktör Stefan Kuntz eleştirilerin öbeği oldu.

Mücadelenin sona ermesinden sonra sosyal medyada Aykut Kocaman ismi gündeme oturdu. Taraftarlar ay-yıldızlıların başına Aykut Kocaman’ın getirilmesi için binlerce paylaşımda bulundu. Deneyimli teknik direktörün adı kısa sürede trend topic listesine girdi.

AYKUT KOCAMAN’IN TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ
Kariyerinde Fenerbahçe, Konyaspor, Başakşehir, Ankaraspor, Malatyaspor ve İstanbulspor’u çalıştıran Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile 1 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası zaferi tattı. Kocaman son kupa zaferini ise Konyaspor ile Türkiye Kupası’nda yaşadı.

Son çalıştırdığı kulüp olan Medipol Başakşehir ile 29 maça çıkan ve 2 Ekim 2021 günü görevinden ayrılan Aykut Kocaman, bu 29 maçı 1.14 puan ortalamasıyla tamamladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın