Attila Szalai’den Derbisi mesajı

 Attila Szalai’den Derbisi mesajı
Okunuyor Attila Szalai’den Derbisi mesajı

Fenerbahçe’nin başarılı stoperi Attila Szalai, Süper Lig’de bu hafta konuk olacakları Galatasaray derbisiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Szalai, “Derbi haftasındayız ve iyi bir şekilde hazırlandığımızı düşünüyorum. Sabırsızlıkla derbi saatini, maçı bekliyoruz. Bu süreç itibarıyla antrenmanlarımız biraz daha farklı, çünkü çoğu oyuncu milli takımdaydı. Farklı zamanlarda buraya geldiler. Ben de son iki hafta milli takımdaydım. Salı günü İstanbul’a geldim, dün de takımla antrenmana çıktım. Bazı takım arkadaşlarımız yolculuklarının uzunluğundan dolayı toparlanma süreçleri daha farklı seyrediyor. Şu an itibariyle çok mutluyum. İyi bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

“Bu derbi dünyanın en büyük derbilerinden bir tanesi ve dünyanın takip ettiği bir derbi. Bizler de takım olarak kendi taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. İyi performans göstermek istiyoruz. Başarılı netice elde ederek, onlarla kutlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hepimiz şu an itibarıyla heyecanlıyız derbi maçı için. Biliyoruz ki bu derbi, Türkiye’deki en büyük maç. Dolayısıyla bizler heyecanlıyız ve bu derbi bizler için önemli. Başarılı olmak istiyoruz, muhteşem bir sonuç almak istiyoruz ve buna yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

GALİBİYET ÇOK ÖNEMLİ

Galatasaray derbisinin kendileri için zor geçen süreçte bir reaksiyon gösterme maçı olacağını ifade eden Szalai şöyle konuştu:

“Elbette ki derbi galibiyeti bizler açısından muhteşem bir his oluşturacaktır ve takıma da ivme kazandıracaktır. Bundan dolayı bana göre alacağımız galibiyet çok ama çok önemli. Ligde zorlu periyotlar yaşadık ve şu anda bir reaksiyon göstermek istiyoruz. Takım arkadaşlarım, buradaki herkes hedefi, ne yapmamız gerektiğini gayet iyi biliyor. Bu reaksiyon içinde atacağımız adım bir sonraki maç, Galatasaray maçı. Bizler başarılı olmak istiyoruz ve elbette ki bu maçı kazanmak istiyoruz.”

“UMUYORUM Kİ SEZON SONUNDA ŞAMPİYONLUĞU HEP BERABER KUTLAYABİLİRİZ”

“Desteklerinden dolayı onlara gerçekten minnettarım. Onların desteklerini, tutkularını her daim hissediyoruz. Zor zamanlarımızda da onların desteklerini her daim hissediyoruz ki bana göre bu çok önemli. Bundan dolayı onlara minnettarlığımı tekrar sunmak isterim. Onları tabii ki mutlu etmek, sevindirmek istiyoruz. Umuyorum ki sezon sonunda şampiyonluğu hep beraber kutlayabiliriz çünkü en büyük isteğimiz, hayalimiz bu. Tabii ki her zaman savaşacağız, saha içerisinde her şeyimizi vereceğiz ve çok çalışarak onları mutlu edecek hedeflere ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın