Attila Szalai Takımdan Ayrılıyor

 Attila Szalai Takımdan Ayrılıyor
Okunuyor Attila Szalai Takımdan Ayrılıyor

Sarı lacivertli takımda Attila Szalai transferine dair yeni bir detay ortaya çıktı. İşte flaş transfer haberinin detayları…

Fenerbahçe’nin 2,2 milyon euroya transfer ettiği Attila Szalai, kısa sürede gösterdiği performansla Avrupa ekiplerinin gözdesi haline gelmişti. 2022-23 sezonunun yaz transfer döneminde de hedef isimlerden olan Attila Szalai, son dakika kararıyla takımda kalmıştı.

ATTİLA SZALAİ İÇİN İNANILMAZ RAKAM

Zenit, Attila Szalai için uzun süre Fenerbahçe’yle temaslarda bulunmuş ve Sarı-Lacivertlilere bonuslarla birlikte 20 milyon euroya dayanan bir teklif sunmuştu. Bu çılgın rakama rağmen Fenerbahçe, Attila Szalai’yi takımda tutmaya karar vermişti.

BİR TALİBİ DAHA ÇIKMIŞ

Diğer taraftan Fenerbahçe’nin transferin son günlerinde Attila Szalai için Zenit dışında bir Avrupa kulübünden daha ciddi teklif aldığı ortaya çıktı. Takvim’in haberine göre söz konusu teklif Jorge Jesus’a takıldı. Portekizli teknik adamın, Szalai’ye gelen teklifi “Bu takıma lazım. Ayrılması takımın kimyası için iyi olmaz” sözleriyle reddettiği iddia edildi.

JORGE JESUS’TAN 3 İSME DE RET

Bu arada transferin son haftasında Fenerbahçe’nin Attila Szalai dışında Enner Valencia ve Miguel Crespo için de teklifler aldığı belirtildi. Jesus tıpkı Szalai’de olduğu gibi diğer 2 futbolcusunun da satılmasına karşı çıktı.

3 futbolcu için Fenerbahçe’ye gelen toplam teklifin 22 milyon euroyu bulduğu öne sürüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın