Atiba Yerine Hedefte İki İsim Var

 Atiba Yerine Hedefte İki İsim Var
Okunuyor Atiba Yerine Hedefte İki İsim Var

Süper Lig’e iddialı bir başlangıç yapan Beşiktaş’ta sıcak gelişimler yaşanıyor.

Kara Kartal zaman kaybetmeden 38 yaşındaki Atiba’nın yerine arayışlara başladı. Siyah-beyazlılarda Sergen Yalçın bu doğrultuda iki isim belirledi.

Kara Kartal, Kanadalı yıldızın mevkisi için Lokomotiva’dan Enis Cokaj ile Klagenfurt’ta oynayan Turgay Gemicibaş’ın takibe aldı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın , bir süre önce Atiba’nın yerini alacak bir 6/8 numara karışımı oyuncu için scout ekibinde yer alan kardeşi Gürsoy Yalçın’dan rapor istemişti.

Gürsoy Yalçın raporunu hazırladı… Kısa listede Hollanda’nın Heernveen  takımında forma terleten Joey Veerman, ve Belçika’nın Eupen takımında forma giyen Edo Kaymbe ile Danimarka’nın Aalborg takımında oynayan Pedro Ferreira’nın yer aldığı bildirildi.

Gürsoy Yalçın’ın listesinde yer alan Hırvatistan’ın Lokomotiva  takımında forma giyen Türk pasaportuyla oynayabilecek Arnavut oyuncu Enis Cokaj  ile Klagenfurt’ta oynayan Turgay Gemicibaşı ‘nın   dikkat çektiği bildirildi.

Özellikle yerli oyuncu konusunda sıkıntı yaşayan Sergen Yalçın bu tarz alternatif olabilecek oyuncuların yakından izlenmesini talep etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın