Atiba Hutchinson Beşiktaş’a Büyük Fedakarlık

 Atiba Hutchinson Beşiktaş’a Büyük Fedakarlık
Okunuyor Atiba Hutchinson Beşiktaş’a Büyük Fedakarlık

Beşiktaş’ın, yıldız futbolcusu için Kanada Futbol Federasyonu’na başvurduğu ve teknik direktör Herdman’ın bu talebi kabul ettiği belirlendi. Şampiyonluk yarışında antrenman bile kaçırmak istemeyen 38 yaşındaki futbolcunun tamamen hedefe odaklandığı ve takım arkadaşlarına örnek olmaya çalıştığı kaydedildi.

Beşiktaş kaptanı Atiba Hutchinson bir kez daha farkını ve kulübe olan bağlılığını gösterdi.

Siyah-beyazlı futbolcu yaklaşık 2 yıl sonra Kanada Milli Takımı’na davet edilirken, Fenerbahçe derbisinden hemen sonra ülkesinin yolunu tutmuştu. Cyle Larin’le birlikte Kanada’ya giden Atiba, 2022 Dünya Kupası elemelerinde Bermuda’yı 5-1 yendikleri karşılaşmada 90 dakika sahada kaldı. 38 yaşındaki futbolcu müsabakada Kanada’nın kaptanlığını da yaptı.

Atiba Hutchinson yaklaşık 2 yıl sonra milli takıma davet edilmesine rağmen Beşiktaş’ın isteğini kabul ederek, Kanada’dan ayrıldı. İstanbul’a bugün gelmesi beklenen tecrübeli futbolcu bu davranışıyla hem Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın hem de yönetimin bir kez daha takdirini kazandı. Şampiyonluk yarışında antrenman dahi kaçırmak istemeyen Atiba’nın tamamen hedefe odaklandığı ve takım arkadaşlarına örnek olmaya çalıştığı aktarıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın