Arjantin’li Milli Futbolcu’dan Fenerbahçe İsyanı!

 Arjantin’li Milli Futbolcu’dan Fenerbahçe İsyanı!
Okunuyor Arjantin’li Milli Futbolcu’dan Fenerbahçe İsyanı!

Sarı lacivertli takımın takibindeki Arjantinli sağ bek Bustos, Fenerbahçe transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu…

ESPN’e konuşan 25 yaşındaki Arjantinli sağ bek Fabricio Bustos, “Benim için çok karmaşık bir haftaydı. Türkiye’ye gitmek üzereydim. Transfer için görüşmeler uzun sürmüştü. Fenerbahçe’ye gideceğim için çok heyecanlıydım. Kariyerim ve geleceğim için çok büyük bir adım olacaktı.” dedi.

Bustos, “Kulüp son anda fikir değiştirdi ve çok yüksek bir bonservis bedeli istedi. Kulübümün sözleşmesinin son senesindeki bir oyuncu için bu kadar yüksek bonservis bedeli istemesi de çok nadir bir olay. Bana bu yaşananlar çok garip geldi.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile Independiente arasındaki görüşmelerin 2.5 milyon euro bonservis bedeli üzerinden nihayet erdikten sonra anlaşmanın neden bozulduğuyla ilgili gelen soruya Bustos, “Bunu neden yaptıklarını, Independiente yönetimi daha iyi bilir!” diyerek imzalı bir cevap verdi.

Independiente ile sözleşme görüşmesi yapmadığını belirten Bustos, “Independiente ile pazarlık ya da görüşme halinde değilim. Kimse beni aramadı. Ben de kimseyi aramadım.” cevabını verdi.

Fabricio Bustos’un Independiente ile sözleşmesi Haziran 2022’de sona erecek ve Ocak 2022’de istediği kulüple transfer görüşmesi yapma konusunda serbest olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın