Arda Güler’e Rekor Teklif

 Arda Güler’e Rekor Teklif
Okunuyor Arda Güler’e Rekor Teklif

Fenerbahçe’nin 17’lik parlayan yıldızı Arda Güler, Avrupa’nın önemli kulüplerinin radarına girdi.

İngiliz devi Liverpool’a yakınlığıyla bilinen “liverpool com”, Fenerbahçe’nin genç yeteneği Arda Güler’i mercek altına aldı.

Haber yorumda, “Liverpool harika çocuk Arda Güler’i transfer etmeli. Henüz 17 yaşına yeni girdi. Fenerbahçe, Slavia Prag’a elenerek Avrupa defterini kapattı ama Arda Güler için yollar açıldı. Geleceğin en büyük yıldızları arasında gösteriliyor. Berisha’nın golü öncesinde attığı çalımlar da onun yeteneğini gözler önüne serdi.” analizi yapıldı.

Öte yandan Arda’nın, G.Birliği’nde forma giydiği dönemden antrenörü olan Erol Tokgözler, genç yıldız ile ilgili Sabah’a konuştu. İşte futbola adım attığı ilk günlerine tanıklık eden hocasının ağzından genç yetenek:

Arda için 20-30 milyon Euro’lar çok sıradan kalır. Onun için ‘iyi futbolcu’ demek yetmez. O özel ve problem çözen bir oyuncu. Fenerbahçe taraftarı için Alex’ten ötesi olabilir.

Top henüz ayağına gelmeden 2- 3 pozisyon sonrasını düşünüyor. 6, 8, 10… Üçünü de bir arada oynuyor gibi bir durumu var. Arda, gurbetçi olsaydı Mesut Özil gibi A Milli Takım’a almak mümkün olmazdı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın