Arda Güler’e Rekor Teklif

 Arda Güler’e Rekor Teklif
Okunuyor Arda Güler’e Rekor Teklif

Hem Fenerbahçe’nin hem de Türk futbolunun yükselen değerlerinden biri olan Arda Güler, Avrupa devlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Her geçen gün taraftarların gönlünde taht kuran ve performansını artıran Arda Güler’e, dünyaca ünlü kulüplerin ilgisi de devam ediyor. Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen ve İtalya Serie A ekibi Fiorentina’nın ardından bir başka dev kulüp, Arda Güler için Fenerbahçe’nin kapısını çaldı.

ALİ KOÇ 30 MİLYON EURO İSTİYOR!

Ajansspor’da yer alan habere göre; Fenerbahçe ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalayan Arda Güler için Almanya’nın önde gelen ve genç yetenekleri daha da parlatıp yüksek bedellere satan Borussia Dortmund’dan teklif geldi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, oyuncusunu isteyen Borusia Dortmund yönetiminden 30 milyon Euro bonservis talebinde bulunduğu belirtilirken, Alman ekibinden geri dönüş beklendiği ifade edildi.

SERBEST KALMA BEDELİ VAR

Arda Güler’in sözleşmesinde serbest kalma bedelinin 20 milyon Euro olduğu, 2023-24 sezonu sonunda 25, 2024-25 sezonu sonundaysa bu tutarın 30 milyon Euro olacağı iddia edilmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın