Arda Güler Premier Lig Yolcusu

 Arda Güler Premier Lig Yolcusu
Okunuyor Arda Güler Premier Lig Yolcusu

Fenerbahçe’nin genç yıldız adayı Arda Güler için İngiltere Premier Lig’den Liverpool ve Arsenal devreye girdi.

Fenerbahçe’de A takım seviyesinde çıktığı ilk maçtan itibaren taraftarların sevgilisi haline gelen Arda Güler, dev kulüplerle anılmaya devam ediyor. Henüz 17 yaşında olan genç yıldız için İngiliz basınında flaş bir haber yayınlandı.

LIVERPOOL VE ARSENAL DEVREDE!

Premier Lig ekiplerinden Liverpool ve Arsenal’in Arda Güler ile ilgilendiğinin yazıldığı haberde, iki dev kulübün Galatasaray derbisine de scoutlarını gönderdiği yazıldı.

Arda Güler’in kendi yaş grubunda milli takım performansının da oldukça etkileyici olduğunun belirtildiği haberde, Mesut Özil’in de genç yıldızın ileride dünya yıldızı olacağını söylediği belirtildi.

BORUSSIA DORTMUND ARDA İÇİN DEVREDE

Borussia Dortmund’un Arda Güler için devreye girdiği ve Alman ekibinin genç oyuncuyu ile ilgili Fenerbahçe yönetimi ile dirsek temasında olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe’nin ise serbest kalma bedelini 30 milyon Euro olarak belirlediği Arda Güler’i kısa vadede satmayı düşünmediği ve genç futbolcudan saha içinde daha fazla faydalandıktan sonra transfere izin verebileceği konuşuluyor.

Öte yandan Arda Güler’in ailesinin genç futbolcunun Borussia Dortumnd’a transferine eğitimini ve gelişimini daha iyi sürdürebilmesi adına sıcak baktığı konuşuluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın