Arda Güler Müjdesi!

 Arda Güler Müjdesi!
Okunuyor Arda Güler Müjdesi!

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi haline gelen 17 yaşındaki Arda Güler’in oynatılmaması taraftarı memnun etmezken, sözleşmesindeki ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon euroya serbest kalır’ maddesi hakkında yönetimden açıklama geldi.

Arda Güler’in sözleşmesindeki ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon euroya serbest kalır maddesi’ yüzünden Fenerbahçe taraftarlarının yüreği ağzında.

Sarı-lacivertliler Jorge Jesus’un genç futbolcuyu oynatmamasına kızarken, yönetimden de yüreklere su serpen bir açıklama geldi.

“Helalleşmeden başka takıma gitmez”
Hürriyet’in haberine göre; yaşanan eski haberlerin akla getirilmemesi gerektiğini düşünen Fenerbahçe yönetimi, şu sözleri söyleyerek Arda’ya olan güveni gözler önüne serdi:

“Zaten önümüzdeki ayın sonunda 18 yaşına girecek ve zorunlu olarak yeni bir sözleme yapılacaktır. ‘Eyvah Arda bizi yüzüstü bırakıp gidecek’ gibi bir durum asla olamaz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun, kimse dakikaları filan saymasın. Arda’nın ve ailesinin karakter yapısı ortada. Kulübümüzde oynuyor, okulumuzda okuyor. Arda bu kulüpten ayrılırsa bile, o gün bir helalleşme olmadan kesinlikle dışarı adım atmaz.”

“Aile gibiler”
Başkan Ali Koç’un Arda Güler’i kendi evladından ayırt etmediğinin altı çizilirken “Başkanımız, Arda Güler’in anne ve babası çok yakın hatta bir aile gibiler.” ifadeleri kullanıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın