Arda Güler için dev görüşme

 Arda Güler için dev görüşme
Okunuyor Arda Güler için dev görüşme

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un az süre verdiği Arda Güler için Başkan Ali Koç devreye girdi. 1500 dakika oynamazsa serbest kalma bedelinin düşeceği Arda Güler için Başkan Ali Koç, Jorge Jesus’tan oyuncuyu oynatması için ricada bulundu.

Fenerbahçe’de Arda Güler zirvesi gerçekleşti. Başkan Ali Koç, Jorge Jesus ile görüşerek oyuncuya daha fazla süre vermesi konusunda ricada bulundu. Ali Koç, Jorge Jesus’un Arda’yı daha fazla oynatması gerektiğini Portekizli teknik adama iletti.

ARDA GÜLER İÇİN ALİ KOÇ DEVREDE

Genç yetenek Arda Güler bir yandan oynadığı süre bir yandan da değeriyle gündeme geldi. Arda Güler jenerasyonunun en pahalı oyuncusu olurken Transfermarkt verilerine göre yeni bonservis bedeli 9 milyon Euro olarak açıklandı.

ALİ KOÇ JESUS İLE GÖRÜŞTÜ

Sözleşmesinde 1500 dakika ve üzeri süre alırsa 17.5 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi bulunuyor. Arda Güler bu sezon resmi maçlarda 145 dakika süre almış durumda. Durumun ciddiyetinin farkında olan Başkan Ali Koç’un da Arda Güler ile ilgili olarak teknik direktör Jorge Jesus ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

JESUS’TAN ARDA GÜLER CEVABI

Arda Güler’in durumu hakkında Jorge Jesus ile bir araya gelen Başkan Ali Koç’un görüşmelerinin detayları ortaya çıktı. Başkan Ali Koç’a “Şu an takımın sistemini oturtmaya çalışıyorum..Bu sistem içinde kimse merak etmesin Arda Güler bütün hünerlerini sergileyecek. Bana biraz sabır gösterin. Bende Arda’nın oynamasını çok istiyorum” dedi. Başkan Ali Koç ise “Takımın patron sizsiniz. Size güveniyoruz” sözlerini bir kez daha iletti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın