Arda Güler için 435 milyonluk çılgın parayı masaya koydular!

 Arda Güler için 435 milyonluk çılgın parayı masaya koydular!
Okunuyor Arda Güler için 435 milyonluk çılgın parayı masaya koydular!

Fenerbahçe Arda Güler için astronomik teklifler almaya başladı bile. Milli futbolcumuz için en ciddi rakam ise Borussia Dortmund’dan geldi. Alman devi, Arda Güler için 22,5 milyon euro (435 milyon TL) teklif etti ancak Fenerbahçe bu rakamı hiç düşünmeden geri çevirdi.

Fenerbahçe’nin pamuklara sardığı Arda Güler’e ciddi transfer teklifleri gelmeye başladı. Avrupa’ya astronomik bir rakamla gitmesine kesin gözüyle bakılan Arda Güler için en yüksek teklifi ise 22,5 milyon euro (435 milyon TL) ile Borussia Dortmund verdi.

ARDA GÜLER İÇİN 435 MİLYON TL’LİK RAKAMA RET

Birçok futbolsever Arda Güler’in gelişimi için en uygun yerin Borussia Dortmund olduğunu düşünürken Fenerbahçe, Alman devinin teklifini reddetti. Borussia Dortmund başarılı futbolcu için tam 22,5 milyon euroyu (435 milyon TL) masaya koydu ancak Fenerbahçe bu rakamı elinin tersiyle itti.

ARDA GÜLER İÇİN AJAX DA TEKLİF SUNDU

Borussia Dortmund’un yanı sıra Arda Güler için Fenerbahçe’ye teklif getiren takımlardan biri de Ajax oldu. Hollanda devi ise Sarı-Lacivertlilerin kapısını 17 milyon euro ile çaldı. Fenerbahçe’nin Arda Güler için beklentisi çok daha yüksek rakamlar olurken, transferin gerçekleşeceği bedel şimdiden merak konusu oldu.

SON TALİBİ PSG

Arda Güler için devreye giren son Avrupa devi ise PSG oldu. Fransız devinde sportif danışmanlık yapan Luis Campos, Fenerbahçe’nin yıldızını yakın takibe aldı. PSG’nin Arda Güler için yapacağı resmi teklif bekleniyor.

GENÇLERBİRLİĞİ’NİN GÖZÜ DE TRANSFERDE

Öte yandan Arda Güler’in bonservis bedelinin yüzde 20 hakkı Gençlerbirliği’ne ait. Ali Koç başkent ekibiyle söz konusu pay için görüşmelerini sürdürse de henüz orta yol bulunabilmiş değil.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın