Arda Güler Dünya Devine Doğru

 Arda Güler Dünya Devine Doğru
Okunuyor Arda Güler Dünya Devine Doğru

Sarı lacivertli takımın genç yıldız adayı Arda Güler değerine değer katmaya devam ediyor. Son 1 yılda ederini tam 14’e katlayan Arda Güler’in güncel piyasa değeri yapılan son güncellemeyle yüzde 50 artarak 9 milyon euroya çıktı.

Fenerbahçe’de Arda Güler’in yükselişi sürüyor. Bu sezon beklediği süreyi henüz bulamayan Arda Güler, piyasa değerini artırmayı sürdürüyor. Genç yıldız adayı son güncellemeyle birlikte değerini yüzde 50 daha artırdı.

ARDA GÜLER 100 BİN EURO İLE GİRİŞ YAPTI

Fenerbahçe ile profesyonel sözleşme imzaladığı 13 Temmuz 2021 tarihinde piyasa değeri 100 bin euro olan Arda Güler, 12 Ekim 2021 tarihindeki güncellemeyle 650 bin euro seviyelerine ulaşmıştı.

KENDİ YAŞ GRUBUNDA DÜNYANIN EN PAHALISI OLMUŞTU

Geride bıraktığımız sezonda İsmail Kartal ile müthiş bir çıkış yakalayan Arda Güler, başarı basamaklarını da seri şekilde çıkmaya başladı. Piyasa değerini kısa süre içinde katlamaya başlayan Arda Güler, kendi yaş grubunda dünyanın ilk sırasına yerleşmişti.

DEĞERİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

17 Mart 2022 tarihinde Fenerbahçe ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalayan Arda Güler’in Jorge Jesus ile çıkışını sürdüreceği ve daha fazla süre alacağı tahmin ediliyordu. Fenerbahçe’nin geniş kadrosu içinde şu ana kadar beklediği süreyi alamayan Arda Güler buna rağmen piyasa değerini katlamaya devam ediyor.

YÜZDE 50 DAHA ARTIRDI

Son olarak 1 Haziran 2022 yılında yapılan güncellemeyle ederini 6 milyon euro seviyelerine çıkaran Arda Güler, bugün (13 Eylül) gelen son düzenlemeyle değerini yüzde 50 daha artırarak 9 milyon euroya çıkardı.

ARDA GÜLER 1 YILDA DEĞERİNİ TAM 14 KATINA ÇIKARDI

Böylece Arda Güler son 1 yılda değerini tam 14’e katlayarak büyük bir başarıya imza attı. Transferin de gözde isimlerinden olan Arda Güler’le ilgili önümüzdeki yıllarda yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın