Arda Güler Arsenal Yolcusu

 Arda Güler Arsenal Yolcusu
Okunuyor Arda Güler Arsenal Yolcusu

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal devreye girdi.

Sarı lacivertli formayla ortaya koyduğu oyunla yıldızı parlayan Arda Güler’le ilgili transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Fenerbahçe’de mart ayında 3 yıllık sözleşme yenileyen 17 yaşındaki Arda Güler’in Arsenal’e yakın olduğu belirtildi.

ARDA GÜLER İÇİN EN CİDDİ TAKIMI DUYURDULAR

Barcelona ve PSG gibi Avrupa devlerinin takibinde olan Arda Güler için İngiliz basınından flaş bir iddia ortaya atıldı. Arda Güler için son olarak PSG’nin devreye girdiği belirtilen haberde en ciddi adayın Arsenal olduğu vurgulandı.

BONSERVİS BEDELİNİ DUYURDULAR

Haber detayında Fenerbahçe’nin Arda Güler için 25 milyon sterlin bonservis beklediği aktarılırken, Arsenal’in bu rakamı ödeyebileceği bilgisi geçildi. Ayrıca haberde Arda Güler için en doğru tercihin Arsenal olacağı aktarıldı.

ARDA GÜLER TARİHE GEÇECEK

Arda Güler transferinin söz konusu rakam karşılığında gerçekleşmesi halinde genç futbolcu, Sarı-Lacivertli kulübün tarihine “En pahalı transfer satışı” olarak geçecek. Bu arada Arda Güler geçtiğimiz günlerde piyasa değerini 6 milyon euroya çıkararak kendi yaş grubu içinde dünyanın en değerli futbolcusu olmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın